27. novembra 2020 je pod okriljem Filozofske fakultete UL, potekal projekt Evropska noč raziskovalcev - Humanistika, to si ti!.

Pri izvedbi dogodkov je sodelovalo kar 11 drugih fakultet in akademij Univerze v Ljubljani, med njimi tudi Zdravstvena fakulteta.

Organizatorji dogodka vas vljudno naprošajo, da si vzamete 3 minute časa za izpolnjevanje anonimnega vprašalnika o vaših stališčih o znanosti in raziskovanju nasploh ter vaših pogledih na družboslovje in humanistiko. V zaključku sledi še nekaj kratkih vprašanj o Evropski uniji.

Najlepša hvala.

Povezava do ankete.