Na slavnostni akademiji Zbornice zdravstvene in babiške nege Slovenije, s katero so obeležili mednarodna dneva babic in medicinskih sester, so v petek, 12. maja, podelili Priznanje Angele Boškin za življenjsko delo, ki ga je prejela Mihaela Skoberne, ter Zlate znake, najvišja priznanja Zbornice – Zveze za pomembne prispevke in dosežke na področju zdravstvene in babiške nege.

Prejeli so jih Marta Blažič, Tomislava Kordiš, Ivanka Limonšek, Matej Mažič, Majda Oštir, Ksenija Pirš ter Marta Smodiš, Dragica Tomc in Viktor Zrim ter mag. Darja Ovijač, predavateljica naše Zdravstvene fakultete.

Iskrene čestitke vsem prejemnikom priznanj.

Darja