Kot vsako leto bomo tudi letos na Zdravstveni fakulteti organizirali Dobrodelni teden Zdravstvene fakultete

V sodelovanju z Rdečim križem, Območno združenje Ljubljana, bomo del dobrodelne akcije "ZA OTROŠKI NASMEH".

V sklopu tega bomo v tednu od 12. do 16. decembra zbirali darila za otroke iz socialno ogroženih družin, in sicer sladkarije, piškote, suho sadje, družabne igre in NOVA zimska oblačila (šale, kape, nogavice, rokavice).

V avli fakultete zraven božične smreke vas bodo čakale škatle, kamor lahko odložite darila za otroke. Verjamemo, da lahko skupaj ogrejemo veliko otroških src in polepšamo praznike njim in njihovim družinam.

Nekaj dni v tednu pa vas bodo ob smrekici pričakali še Božičkovi pomočniki s svojo stojnico.

Darila za otroke bomo po koncu Dobrodelnega tedna Zdravstvene fakultete predali Rdečemu križu, kateri bodo le-te razdelili socialno ogroženimi družinam.