13. 9. 2013

Na splošnih in neposrednih volitvah dekana ZF UL, za mandatno obdobje od 1.1.2024 do 31.12.2027, je bila za dekanjo izglasovana doc. dr. Martina Oder.

Sklep o izglasovanem kandidatu za dekana

6. 9. 2023

Programi dela kandidatov (vrstni red kandidatov je enak vrstnemu redu kandidatov na kandidatni listi)

1. doc. dr. Martina Oder

2. prof. dr. Veronika Kralj Iglič

3. izr. prof. dr. Alan Kacin

4. doc. dr. Anamarija Zore

5. 9. 2023

Objavljamo Kandidatno listo.

30. 8. 2023

V sredo, 13. septembra 2023, med 9. in 13. uro, bodo na Zdravstveni fakulteti UL, v Družabnem prostoru v 4. nadstropju, potekale volitve dekana za mandatno obdobje 2024-2027.

Javna predstavitev kandidatov bo v torek, 12. septembra 2023, ob 12. uri na seji Akademskega zbora Zdravstvene fakultete v predavalnici 18.

Volitve so neposredne in tajne. Predčasno glasovanje ali glasovanje s pooblastilom ni možno.

Dekana volijo na splošnih neposrednih volitvah tri skupine volivcev, in sicer:
- visokošolski učitelji, znanstveni delavci ter visokošolski in raziskovalni sodelavci, ki so na dan volitev zaposleni na Fakulteti vsaj za polovični delovni čas,
- študentje s statusom tistih študijskih programov, kjer je Fakulteta nosilka ali koordinatorica,
- strokovno-administrativni in tehnični delavci, ki so na dan volitev zaposleni na Fakulteti vsaj za polovični delovni čas.