Na Brdu pri Kranju se je v sredo, 31. januarja 2024, odvijala konferenca z naslovom Obvladujmo spremljevalce sodobnega časa: sedenje, staranje in kronična bolečina na delovnem mestu.

Pripravili smo jo v so-organizaciji Zdravstvene fakultete UL, Ministrstva za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti, Zbornice delovnih terapevtov Slovenije – strokovno združenje, Zbornice zdravstvene in babiške nege – zveza strokovnih društev medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Slovenije.

Na konferenci je bilo 590 udeležencev.