Vabimo vas, da se udeležite dveh izobraževalnih modulov za izboljšanje sodelovanja med člani delovnih timov.

Kvalitetno sodelovanje opredeljujejo:
- komunikacija,
- zaupanje,
- spoštovanje,
- vzajemno delo,
- etična praksa,
- razreševanje konfliktov.

V timih se lahko povečuje povezanost med člani in spoštovanje vlog drug drugega.

Dobronamernost slehernega člana tima pa lahko trči ob zid nerazumevanja, nesprejemanja ali tekmovalnosti med kolegi, ki so morda istega poklica, a druge generacije.

V zadnjih letih se v delovnem okolju srečujejo kar štiri različne generacije:

baby-boom   do 1965
 X  1966 -1979,
 Y  1980 - 2000
 Z  od 2001.

Zakaj se udeležiti?

- Vsaka generacija ima svoje značilnosti: medpoklicno sodelovanje terja novo razumevanje med člani timov.
- Predstavljeni bodo pomen in osnovni koncepti medpoklicnega / medgeneracijskega sodelovanja.
- Predstavljene bodo posamične dimenzije sodelovanja ter načini delovanja - tudi med člani različnih generacij.
- Pridobili boste nove izkušnje, refleksije in evalvacije.
- Spoznali boste spretnosti za razvoj kvalitetnih odnosov in sodelovanja na delovnem mestu.
- Dobili boste možnost konkretne vpeljave novih veščin v vaše delovne time.

Način dela:

- krajša predstavitev teoretičnih izhodišč;
- poudarek na praktičnem delu v mailih, mešanih skupinah.

Kdaj, kje?

30. 8. 2022 ter 6. 9. 2022, Zdravstvena fakulteta UL.

Predavateljica

dr. Tatjana Rožič
UL ZF | dr. Tatjana Rožič

Kotizacija:

110 EUR z DDV.

Število mest na delavnici je omejeno.
Izobraževanje je v pridobivanju licenčnih točk ZZBNS.

Vljudno vabljeni.