V sredo, 28. septembra 2022, bodo na Zdravstveni fakulteti potekale Slavnostne podelitve diplomskih listin diplomantom študijskih programov 1.  stopnje, ki so diplomirali v času od 1. 10. 2021 do vključno 30. 6. 2022.

Diplomante, ki ste po pošti prejeli vabilo, prosimo, da svojo prisotnost oz. morebitno odsotnost sporočite prek spletnega obrazca. Vsa nadaljnja navodila boste prejeli prek elektronske pošte.

Sedežni red:
- podelitev ob 10. uri (študijski programi BA, RT, SI in ZN),
- podelitev ob 13. uri (študijski programi DT, FT, LZP in OP).

Povezava do fotografij bo objavljena na tej spletni strani, predvidoma dan ali dva po dogodku.