IZOBRAŽEVANJE JE ODPOVEDANO.

Ste si kdaj predstavljali, da bo delo v zdravstvu tako zahtevno? Kaj pa vaše življenje, družina? Ali ste zadovoljni s sabo in vašim delom? Verjetno tudi vi zaznavate epohalne spremembe, ki se danes dogajajo v vas, vaši družini in ustanovah.

Sklop treh izobraževalnih srečanj, ki vam bodo pomagala doseči in obdržati harmonijo med vašim delovnim življenjem in osebnim življenjem. Na srečanjih boste spoznali, kako organizirati svoj čas in energijo, kako se izogniti izgorelosti ter kako učinkovito skrbeti zase in za svoje najbližje. Poleg tega vam bomo predstavili revitalizacijski eksperiment na sebi, ki vas bo lahko vzpodbudil pri obnovi vaše vitalnosti ter izboljšanju vašega počutja in uspešnosti v vsakdanjem življenju.

KAJ
Predavanja in delavnice so praktično naravnane z aktivno izmenjavo izkušenj in vajami. Število udeleležencev na posamezni delavnici  je od 10 do največ 16.

KJE
Izobraževanja bodo potekala v prostorih Zdravstvene fakultete UL.

KDAJ
Torek, 29. 8. 2023 od 16. do 20. ure
Torek, 5. 9. 2023, od 16. do 20. ure
Torek 12. 9. 2023, od 16. do 20. ure

29. 8. 2023 POMEN HARMONIJE: KJE SEM JAZ MED DELOM IN OSEBNIM ŽIVLJENJEM?
15.30 - 16.00 - Registracija
16.00 - 17.30 - Predstavitev lastnih izkušenj vseživljenjskega učenja - 5 poklicev z osebno rastjo in dobrimi  praksami
17.30 - 17.40 - Odmor
17.40 - 19.10 - Preventiva ali kurativa – Učinkovite metode za samo-obvladovanje v izzivnih situacijah, za zmanjšanje stresa v sebi, družini in delovnem okolju
19.10 - 19.20 - Odmor
19.20 - 19.50 - Nova paradigma samo-organizacijskega razmišljanja za revitalizacijo z vajam
19.50 - 20.00 - Zaključne misli

5. 9. 2023 POMEN KONDICIJE: KAJ NAM DAJE IN KAJ NAM JEMLJE ENERGIJO?
15.30 - 16.00 - Registracija
16.00 - 17.30 - Življenjske sile in življenjska energija v naravi in dnevni praksi. Na kakšen način okrepimo svoj psihofizični sistem? Kako se pripraviti na težaven dan?
17.30 - 17.40 - Odmor
17.40 - 19.10 - Celostno zdravje - Kje najti motivacijo in optimizem za preživetje? Vaje in praktični primeri samo-motivacije in samo-discipline v dobri dnevni praksi.
19.10 - 19.20 - Odmor
19.20 - 19.50 - Skrivnosti originalnega revitalizacijski programa avtorice v so-naravni praksi
19.50 - 20.00 - Zaključne misli

12. 9. 2023 POMEN ČLOVEČNOSTI: KAKŠNI SO VPLIVI DIGITALNEGA SVETA?
15.30 - 16.00 - Registracija
16.00 - 17:30 - Predstavitev štirih industrijskih revolucij z revolucionarnimi spremembami življenja ljudi in dela
17.30 - 17.40 - Odmor
17.40 - 19.10 - Človek potrošnik ali uporabnik? Kje so prednosti, slabosti in izzivi za ljudi v 4.0 in 5.0 družbi? Praktični primeri z vajami samo-organizacije.
19.10 - 19.20 - Odmor
19.20 - 19.50 - Kako preseči pasti in kakovostno živeti v nastajajočem digitalnem svetu? Kako v dobro delovno prakso vpeljati vrednote: ljubezen, sočutje, solidarnost?
19.50 - 20.00 - Zaključne misli  in podelitev certifikatov

KOMU
Izobraževanje je namenjeno vsem zaposlenim v zdravstvu, farmaciji in vsem, ki lahko pripomorejo za celostno zdravje ljudi.

CILJI
- Osmisliti načrtovanje življenja in dela, ki bo bolj kakovostno, navdihujoče in zadovoljno.
- Opolnomočiti se z energijo za preživetje, vzdrževanje optimizma, motivacijo in zavedanje resnične kakovosti življenja.
- Zavedati se vrednosti človeka in poznati prednosti, pasti in izzive med sodobnim, tradicionalnim in digitalnim svetom.

Vsebina izobraževanja bo ob dovoljšnem zanimanju obravnavana za pridobitev licenčnih točk Zbornice – Zveze.

KOTIZACIJA
190 EUR z DDV.

V ceno je vključena:
- izvedba delavnice,
- gradivo z vajami,
- potrdilo o udeležbi s točkami.

IZVAJALKA

BALAZIC

Doc. dr. Tanja Balažic Peček, organizaciologinja, antropologinja in doktorica managamenta kakovosti. Vseživljenjsko je različne dobre prakse pridobivala od najboljših mentorjev, vse od lekarne, kompleksne farmacevtske industrije, skrivnosti energij in akademskega sveta. Inovatorka dobrih praks v procesnem in projektnem managementu v izvrstnih organizacijah (Bayer, Lek). Pionirsko uvajala in koordinirala projekte najnaprednejše digitalizacije v farmacevtskih korporacijah (Lek, Novartis). Raziskovalka 4.0 in 5.0 okolja, ki ima vizijo prehoda v organsko-humano družbo. Sama je najboljši eksperiment svoje originalne revitalizacije. Zato je ambasadorka fenomena 'Autopoiesis', da ljudje evolucijsko zaživijo so-naravno življenje v sožitju s poslovnim svetom presežkov. Vodi delavnice za motiviranje doktorskih študentov in revitalizacijske programe z individualnim pristopom. Aktivno so-deluje s “Tesla World Fundation” in je članica “Nikola Tesla Network”. Avtorica treh monografij, s poudarkom kvalitativnega raziskovanja za celostno zdravje ljudi v organizacijah.

Vljudno vabljeni!