Vodilne v zdravstvenih organizacijah in teamih vabimo, da se nam pridružite na izobraževanju z delavnico:

Vodenje za dvig organizacijske energije v zdravstvenih timih

Si želite še pred dopusti razmisliti, kako povečati motivacijo vašega tima?
Iščete nove pristope za povečanje učinkovitosti v vašem timu?
Si zastavljate vprašanje, kako zadržati ljudi?

Energija organizacije je lahko:

- dobra ali slaba;
- povezovalna ali razdiralna;
- lahko prispeva k razvrednotenju - ali k pomnoževanju talentov zaposlenih;
- lahko odvrača ljudi od uresničevanja timskih ciljev - ali se združuje v zdravo rast tima.

Za povečanje energije tima in trajnostno rast so ključni elementi vodenja.
Vodje imajo na voljo orodja in vzvode za ustvarjanje produktivne energije v organizaciji.
Ljudje niso le posamezniki s talenti, temveč tudi z energijo.
Energija posameznika je pomembna za uspešnost organizacije.

CILJI IZOBRAŽEVANJA Z DELAVNICO:

Udeleženci bodo:
- spoznali nov model vodenja za dvig organizacijske energije,
- usvojili osnovne strategije vodenja za boljše “gospodarjenje” z energijo zaposlenih (regeneracija energije zaposlenih - in ne izčrpavanje!),
- spoznali in samostojno uporabljali najpomembnejše gradnike produktivne energije na področju zdravstvenih timov.

KJE: v prostorih Zdravstvene fakultete UL., Zdravstvena pot 5, Ljubljana.

KDAJ: sreda, 30. 8. 2023.

KDO: doc. dr. Danijela Brečko

dr. Danijela Brečko

Udeleženci izobraževanja prejmejo 4 licenčne točke ZZBNS.

KOTIZACIJA: 168 EUR z DDV in vključuje:
- e-gradivo,
- okrepčilo med odmori,
- intenzivno, interaktivno delavnico,
- možnost postavljanja vprašanj tudi po dogodku,
- veliko praktičnih primerov in materialov (strokovni prispevki), prezentacija,
- uporabo spletnega vprašalnika s katerim boste lahko preverili koliko produktivne energije je v vaši organizaciji/oddelku,
- na podlagi vaših odgovorov vam bomo pripravili kratko individualno poročilo s priporočili za preprečevanje nastanka toksičnega delovnega okolja.

PRIJAVA

Pridružite se nam in spoznajte nove načine, kako doseči odličnost v vodenju zdravstvenih organizacij!