Univerza Ca'Foscari iz Benetk organizira spletni dogodek »Global@Venice Cofund Programme: Research and Training for Global Challenges«. V okviru dogodka bo predstavljen projekt štipendiranja, ki ga skupaj financirata Univerza Ca ’Foscari in Evropska unija in preko Marie Skłodowska-Curie Action COFUND štipendijske sheme. Udeleženci dogodka bodo imeli priložnost izvedeti več informacij o samem programu Global@Venice in raziskovalnih možnostih, ki jih ponuja univerza Ca 'Foscari.

Dogodek bo potekal v sredo, 12. maja 2021 ob 16.00 uri (CET).

Program dogodka in prijava