Prosimo poskrbite, da je na strani omogočen JavaScript, ki poganja dodatek za dostopnost. Normalni razvoj človeškega zarodka in nepravilnosti v njegovem razvoju | UL - Zdravstvena fakulteta

Normalni razvoj človeškega zarodka in nepravilnosti v njegovem razvoju

Študenti in zaposleni na ZF:
15,00 EUR
Zunanji kupci:
6,00 EUR
Znižana cena velja za študente in zaposlene na ZF, za zunanje kupce velja redna cena.
20 december 2010 - 20 december 2010

60.0% OFF

PETROVIČ, Danijel. Normalni razvoj človeškega zarodka in nepravilnosti v njegovem razvoju. V Ljubljani: Zdravstvena fakulteta, 2010. 69 str., ilustr. ISBN 978-961-6808-14-9.