Prosimo poskrbite, da je na strani omogočen JavaScript, ki poganja dodatek za dostopnost. Praktikum strokovne prakse za študente univerzitetnega študijskega programa Sanitarno inženirstvo | UL - Zdravstvena fakulteta

Zunanji kupci:
5,00 EUR
Cena velja za študente in zaposlene na ZF.
20 december 2012 - 20 december 2012

OVCA AndrejFERFILA NevenkaJEREB Gregor. Praktikum strokovne prakse za študente univerzitetnega študijskega programa Sanitarno inženirstvo. Ljubljana: Zdravstvena fakulteta, 2021. 35 str.