Univerza v Jaénu (Španija) je objavila razpis za štipendije za nadarjene tuje študente, ki bi se v naslednjem študijskem letu 2020/2021 želeli vpisati na njihov dodiplomski ali magistrski študij.

Na voljo je 77 štipendij (52 za dodiplomski in 25 za magistrski študijski program), ki zajemajo:
- stroške šolnine;
- 3000 € / leto za življenjske stroške za magistrski študijski program in 2200 € / leto za dodiplomski študijski program;
- zdravstveno zavarovanje (bolezen/hospitalizacija), vrnitev v domovino, nesreče in civilna odgovornost za časa trajanja štipendije;
- brezplačni tečaji španskega jezika.

Rok za prijavo preko spleta je 8. april 2020 za dodiplomski študijski program, za magistrski pa 29. april 2020.

Več informacij najdete na spodnjih povezavah:
- štipendije za dodiplomski študijski program,
štipendije za magistrski študijski program.

Vloga za prijavo se za vloži preko povezave:
- Vloga za štipendijo za dodiplomski študijski program
- Vloga za štipendijo za magistrski študijski program

Brošura v angleškem jeziku

V kolikor bi imeli kakršno koli vprašanje, lahko kontaktirate Oddelek za mednarodne odnose Univerze v Jaénu: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.