Spoštovani mentorji, vabimo vas, da se nam znova pridružite na izobraževalnem dogodku na Zdravstveni fakulteti UL.

Prvi del izobraževanja bo namenjen novim mentorjem, kjer bodo le-ti pridobili bodo osnovna znanja, potrebna za uspešen učni proces.

Rdeča nit letošnjega dogodka bodo stres, izčrpanost, izgorelost na delovnem mestu.

Predviden je tudi čas za strokovno diskusijo in pogovor.

Osrednje predavanje na temo KAKO BITI V REDU bo letos za vas izvedel Aljoša Bagola.

bagola

V popoldanskem delu bodo mentorji razporejeni glede na izbrana tematska področja.

Udeležencem pripada za udeležbo na celotnem dogodku 8 licenčnih točk ZZBNS.

Kraj in termin: Zdravstvena fakulteta UL, četrtek, 15. 9. 2022

Kotizacija in prijava

Izobraževanje je za mentorje študentom ZF UL brez kotizacije, obvezna pa je PRIJAVA.

Kotizacija za druge udeležence, ki niso mentorji študentom ZF UL, znaša 95 EUR z DDV.

Veselimo se ponovnega srečanja!

Profesorji ZF UL
Ekipa Centra za vseživljenjsko učenje ZF UL