Objavljen je Razpis za vpis v magistrske študijske programe v študijskem letu 2021/2022.

Zdravstvena fakulteta Univerze v Ljubljani ima razpisana mesta na naslednjih študijskih programih:

Fizioterapija - 17 mest (redni študij),
Radiološka tehnologija - 30 mest  (redni študij),
Sanitarno inženirstvo - 20 mest (redni študij),
Zdravstvena nega - 20 mest (redni študij) in 10 mest (izredni študij).

Rok za oddajo prve prijave je 6. september 2021, rok za oddajo druge prijave na morebitna prosta mesta je 30. september 2021.

Informativni dan za magistrske študijske programe na Zdravstveni fakulteti bo 2. junija 2021 ob 15.30 uri.