Zaradi trenutne pandemije koronavirusa se je naše vsakdanje življenje bistveno spremenilo.

Karierni centri UL so zbrali nekaj idej in koristnih informacij, da se boste lažje prebili skozi ta čas in ga morda celo obrnili sebi v prid. Vsebina se navezuje predvsem na skrb za psihofizično počutje, potencialne vire finančne pomoči in možnosti za osebni in profesionalni razvoj.

Priporočamo vam redno spremljanje spletne strani in družbenih omrežij Kariernih centrov UL (Facebook in Instagram), saj tam sproti objavljajo aktualne informacije za vas.

Na spletni strani Univerze v Ljubljani pa lahko spremljate tudi druge aktualne informacije, povezane s koronavirusom in delovanjem Univerze v Ljubljani.

Več informacij:
- spletna stran KC UL,