Spoštovane diplomantke in spoštovani diplomanti ter študentke in študenti zaključnih letnikov, vabimo vas, da se včlanite v Alumni - Klub diplomantov Zdravstvene fakultete na spletnem portalu UL

KLIKNI na spletno povezavo https://alumniul.online/

UL ZF | Alumni Online

Preverite aktualne ugodnosti za člane tukaj.

Zakaj se pridružiti Alumni - Klubu diplomantov na portalu UL?

• 10 % popust pri prijavi na vsa izobraževanja, v organizaciji Centra za vseživljenjsko učenje ZF.
    • Neposreden dostop do drugih alumnov UL. Poiščite strokovnjaka na svojem področju, sprašujte, predstavite idejo, razvijajte novosti skupaj z drugimi alumni UL.
    • Mreženje in iskanje novih poslovnih priložnosti. Poiščite partnerja za nov projekt oz. se povežite s tistimi, ki partnerje iščejo.
    • Redno objavljena prosta delovna mesta. Preverite katera podjetja iščejo prav take profile kot je vaš.
    • Aktivnosti in dogodki namenjeni alumnom UL. Ostanite obveščeni o dogajanju, ki je namenjeno prav vam. Ne zamudite obletnice vaše generacije ali nadgrajujte svoje znanje z zanimivimi predavanji in delavnicami.
    • Mentorski program za prenos znanja. Če iščete usmeritev kako nadgraditi svojo karierno pot ali želite predati svoje znanje mlajšim generacijam, lahko to storite v skupnosti alumnov UL.
    • Obujanje spominov. Se še spomnite veselja s sošolci v zgodnjih jutranjih urah? In tiste simpatije, ki je v 4 letih študija niste uspeli ogovoriti? Povežite se s prijatelji iz študentskih dni in skupaj obujajte spomine na lepe študentske dni.
    • Koriščenje ugodnosti. Univerza v Ljubljani in njene članice se povezujejo z različnimi partnerskimi organizacijami, ki nudijo alumnom UL določene ugodnosti. Pogoj za koriščenje ugodnosti je identifikacijska številka posameznika, s katero dokazuje, da je alumen UL. Identifikacijska številka je posamezniku dodeljena ob vstopu v spletni portal.

UL ZF | Klub diplomantov baner

Nagovor

Spoštovane diplomantke in spoštovani diplomanti ter študentke in študenti zaključnih letnikov Zdravstvene fakultete Univerze v Ljubljani!

Ker želimo ohraniti stik z vami tudi po končanem študiju oziroma obnoviti stike, vas vabimo, da se nam pridružite v Klubu alumnov Zdravstvene fakultete. PRIJAVA

Namen kluba je razvijati sodelovanje ter povezovanje fakultete s svojimi diplomanti, omogočiti stik in mreženje različnim generacijam naših diplomantov, negovati pripadnost diplomantov ustanovi ter skrbeti za ugled izobrazbe in poklica, pridobljenih na naši fakulteti.

Klub alumnov Zdravstvene fakultete je bil ustanovljen leta 2009 in ima že preko 3.000 članov.

Člane Kluba alumnov obveščamo o izobraževanjih ter strokovnih izpopolnjevanjih, ki jih s posebnimi ugodnostmi za člane in članice Kluba alumnov organizira Center za vseživljenjsko učenje - CVU, o izdaji novih publikacij ZF in o vabljenih predavanjih tujih predavateljev (Mednarodni zdravstveni forum).

V Klub alumnov je vključen tudi Karierni center, ki študente in diplomante spodbuja, da so aktivni na svoji poklicni poti.

Univerza v Ljubljani je junija 2018 vzpostavila skupni spletni portal za vse Klube alumnov svojih članic, ki s svojimi funkcionalnostmi omogoče še več oblik sodelovanja in informiranja.

Veselimo se sodelovanja z vami!

Včlanite se že danes v Klub alumnov (diplomantov) preko spletnega portala alumniul.online.

Brošura - UL Alumni klubi (2019)

Pravila Alumni - Kluba diplomantov UL ZF

Tanja Copek
Tel: 01 300 11 90