Med 23. in 27. novembrom 2020 bo potekal Virtualni karierni sejem – sejem poklicev in izobraževanja za srednješolce, na katerem se bo s svojo virtualno stojnico predstavila tudi Zdravstvena fakulteta.

Kaj bo virtualni karierni sejem ponujal?
Virtualni karierni sejem bo mladim ponujal čim lažji stik z izobraževalnimi ustanovami ter delodajalci, ki se bodo predstavljali na virtualnih stojnicah. Predstavljeni bodo nekateri deficitarni poklici in poklici prihodnosti. S pomočjo organizacij v mladinskem sektorju bodo predstavljene pomembne obšolske dejavnosti, ki jih mladi potrebujejo za večanje kompetenc in lažji vstop na trg dela. Predstavljene bodo tudi informacije za lažje načrtovanje karierne poti. Virtualno okolje bo omogočalo nove oblike interakcije, pregleden in enostaven dostop do vsebin ter zanimivo uporabniško izkušnjo.

Udeležba na sejmu bo za obiskovalce brezplačna.