Strokovnjaki, ki delajo z ljudmi in ki se učinkovito spoprijemajo s stresom in skrbijo za svoje duševno zdravje, lahko bolje pomagajo drugim.

Na delovnih mestih je veliko informacij, nalog ter rokov, ko moramo biti pozorni in hitro izbirati pomembnejše od manj pomembnih.

Na vse več dražljajev iz okolja se pogosto odzovemo samodejno, ne da bi zavestno razmislili.

To lahko vpliva na medosebne odnose, poslabša izkoristek dela, pelje pa lahko tudi v občutja neizpolnjenosti in izgorelosti.

KAJ

Po dveh uspelih krajših ponovitvah tokrat organiziramo celotno serijo 8 delavnic Čuječnost na delovnem mestu.

ZAKAJ

Udeleženci bodo na delavnicah:
- spoznali zakonitosti in mehanizme delovanja stresa in tesnobe v življenju,
- izkustveno spoznali zamisel čuječnosti in ga imeli možnost vpeljati v osebno in poklicno življenje,
- pridobili nove vire moči za kvalitetno delo in pomoč drugim ter se
- strokovno opolnomočili.

S KOM

Delavnice bo vodil prof. dr. Borut Škodlar, psihiater in psihoterapevt, predavatelj na Medicinski in Zdravstveni fakulteti v Ljubljani, zaposlen na Univerzitetni psihiatrični kliniki Ljubljana.

S področja čuječnosti, ki jo prakticira že več kot 30 let, je organiziral vrsto izobraževanj in seminarjev ter to vrsto terapije redno aplicira pri pacientih.

KDAJ

Ob sredah:
1. 19.1.2022
2. 26.1.2022,
3. 2.2.2022,
4. 9.2.2022,
5. 16.2.2022,
6. 23.2.2022,
7. 2.3.2022,
8. 9.3.2022,

vsakič od 15:30 do 17. ure.

KJE

Delavnice  bodo potekale na ZF UL. Vsi udeleženci bodo morali izkazati pogoj PCT.

Potek bo skladen z zdravstvenimi priporočili NIJZ.
V primeru poostrenih zdravstvenih razmer bo izobraževanje potekalo preko spleta.
Prijavljeni bodo o načinu obveščeni nekaj dni pred pričetkom.

KOMU

Izobraževanje je namenjeno zdravstvenim delavcem, vabljeni pa so tudi ostali, ki si želijo v življenju manj stresa in več umirjene, jasne učinkovitosti.

Kotizacija znaša 270 EUR (z DDV) in vključuje:
- izvedbo delavnic,
- gradivo
- potrdilo o udeležbi.

Udeleženci prejmejo za udeležbo na vsaki od osmih delavnic po 1 licenčno točko ZZBNS

PRIJAVITE SE TUKAJ.
Vljudno vabljeni!