Prosimo poskrbite, da je na strani omogočen JavaScript, ki poganja dodatek za dostopnost. Razpis za vpis v dodiplomske študijske programe v študijskem letu 2021/2022

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport (MIZŠ) je objavilo Razpis za vpis v dodiplomske programe v študijskem letu 2021/2022.

Zdravstvena fakulteta Univerze v Ljubljani ima razpisana mesta na naslednjih študijskih programih:

Babištvo - visokošolski strokovni program (30 mest - redni študij),
Delovna terapija - visokošolski strokovni program (60 mest - redni študij),
Fizioterapija - visokošolski strokovni program (60 mest - redni študij),
Laboratorijska zobna protetika - visokošolski strokovni program (20 mest - redni študij, 10 mest - izredni študij),
Ortotika in protetika - visokošolski strokovni program (30 mest - redni študij),
Radiološka tehnologija - visokošolski strokovni program (40 mest - redni študij),
Sanitarno inženirstvo - univerzitetni program (45 mest - redni študij),
Zdravstvena nega - visokošolski strokovni program (90 mest - redni študij, 10 mest - izredni študij).

Prijavo za vpis na želen visokošolski zavod kandidati oddajo preko elektronske vloge na spletnem portalu eVŠ.

Prvi prijavni rok je 19. marec 2021.