Prosimo poskrbite, da je na strani omogočen JavaScript, ki poganja dodatek za dostopnost. Štipendije Nemške službe za akademsko izmenjavo (DAAD) za študijsko leto 2023/2024

Vas zanima študij v Nemčiji?

Nemška služba za akademsko izmenjavo (DAAD) tudi v letošnjem študijskem letu ponuja različne štipendije:
- za študente (štipendija za magistrski študij, rok za prijavo: 15.11.2023);
- raziskovalne štipendije za doktorande, postdoktorande in mlade znanstvenike, štipendije za delovna bivanja za visokošolske učitelje (roka za prijavo: 15.11.2023 ali 30.04.2023);
- visokošolske poletne tečaje za tuje študente in diplomante v Nemčiji (rok za prijavo: 01.12.2023).

Podrobne informacije o posameznih štipendijah DAAD.

Vprašanja v zvezi s štipendijami lahko naslovite tudi na Nemško veleposlaništvo v Ljubljani, kulturni oddelek (e-naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.,  T: 01 479 03 00).