V okviru Kariernih centrov UL na fakulteti deluje karierni svetovalec, mag. Klemen Marinčič. Na fakulteti je prisoten in ima uradne ure v Družabnem prostoru (4. nadstropje) vsak petek med 8. in 14. uro.

Nanj se lahko obrnete v primeru kariernih nasvetov, iskanja dela, pregleda življenjepisov in prijavnih pisem, nasvetov pri študiju in ostalih tem vezanih na vseživljenjsko karierno orientacijo.

V kolikor v času uradnih ur niste prisotni na fakulteti, se za karierno svetovanje lahko dogovorite tudi na drugi lokaciji ali prek spleta.

Vse dogodke Kariernih centrov lahko spremljate preko portala POPR oziroma na povezavi TUKAJ.