Prosimo poskrbite, da je na strani omogočen JavaScript, ki poganja dodatek za dostopnost. Razpis za mednarodne študentske individualne raziskovalne projekte (ŠIRP)

Objavljen je razpis za mednarodne Študentske individualne raziskovalne projekte (ŠIRP) s finančno spodbudo za mobilnost za študijsko leto 2023/2024.

Razpis koordinira Univerzitetna služba za mednarodno sodelovanje s pomočjo Univerzitetne službe za študente in alumne.

Rok za prijavo: do porabe sredstev oziroma najkasneje do 28. 7. 2024. Mobilnost mora biti izvedena do 30. septembra 2024.

Razpis in razpisna dokumentacija.