Univerza v Jaénu (Španija) je objavila razpis za štipendije za nadarjene tuje študente, ki bi se v naslednjem študijskem letu 2021/2022 želeli vpisati na njihov dodiplomski ali magistrski študij.

Na voljo je 70 štipendij (50 štipendij za dodiplomske in 20 štipendij za magistrske študijske programe), ki obsegajo:
- stroške šolnine;
- 3000 € / leto za življenjske stroške za magistrski študijski program in 2200 € / leto za dodiplomski študijski program;
- zdravstveno zavarovanje;
- brezplačni tečaji španskega jezika.

Ob prijavi za določene študijske programe je potrebno priložiti tudi potrdilo o znanju španskega jezika.

Rok za prijavo preko spleta je 5. april 2021.

Več informacij najdete na spodnjih povezavah:
- štipendije za dodiplomski študijski program,
- štipendije za magistrski študijski program.

Vloga za prijavo se za vloži preko povezave:
- Vloga za štipendijo za dodiplomski študijski program
- Vloga za štipendijo za magistrski študijski program

Brošura v španskem jeziku.

V kolikor bi imeli kakršno koli vprašanje, lahko kontaktirate Oddelek za mednarodne odnose Univerze v Jaénu: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.