Sklad dr. Otta Likarja in Karle Likar razpisuje štipendije za študij na Tehniški Univerzi München (TUM) v študijskem letu 2021/2022. Letne štipendije se lahko podelijo za dobo največ 10 mesecev z možnostjo podaljšanja v naslednjem študijskem letu. Štipendije so namenjene vsem študentom Univerze v Ljubljani za celotno področje inženirskih znanosti na TUM.

Kandidati morajo na UL predhodno opraviti najmanj tri letnike dodiplomskega študija (oz. prvo bolonjsko stopnjo) ter morajo biti mlajši od 30 let (oz. 35 let, če so visokošolski sodelavci). Višina štipendije omogoča nemoten študij in bivanje v Münchnu v času trajanja štipendije.

Rok za prijavo: 10. marec 2021.

Več informacij o pogojih in načinu oddaje prijave.