Univerza Kyungpook National University tudi letos organizira poletno šolo. Poletna šola bo potekala po spletu, in sicer od 9. do 20. avgusta 2021. Namenjena je študentom prve stopnje. Za študente Univerze v Ljubljani, ki se bodo na poletno šolo prijavili preko Univerzitetne službe za mednarodno sodelovanje, velja nižja cena kotizacije – 100,00 USD.

Način prijave: zainteresirani študenti pripravite motivacijsko pismo (v slovenskem jeziku) ter ga skupaj z osebnimi podatki ter izpisom ocen preteklega letnika posredujete na e-naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. najkasneje do 10.6.2021.

Letak z dodatnimi informacijami