Nemška služba za akademske izmenjave (German Academic Exchange Service – DAAD ) organizira virtualni karierni sejem za raziskovalce  pod naslovom «Research in Germany«. Virtualni dogodek bo potekal v četrtek, 24. junija 2021 med 9. in 13. uro (CEST).

Udeleženci se bodo seznanili s kariernimi in raziskovalnimi možnostmi za doktorske študente in postdoktorske raziskovalce  v Nemčiji. V okviru dogodka lahko študenti in raziskovalci stopijo v stik s profesorji in člani podiplomske in raziskovalne akademije Technische Universität Bergakademie Freiberg ter z akademiki iz več kot 20 nemških univerz in raziskovalnih ustanov. Spletni dogodek bo potekal v angleškem jeziku.

Dodatne informacije in možnost prijave.