Zveza Eutopia razpisuje štipendije (do 1.500 EUR)  za študente 1. stopnje, ki imajo idejo za interdisciplinarni raziskovalni projekt. Raziskovanje bo potekalo v poletnem času na eni od članic zveze Eutopia (Univerza v Warwicku, Univerza Vrije v Bruslju, Univerza v Göteborgu, Univerza Cergy Pariz in Univerza Pompeu Fabra Barcelona). Glede na trenutne Covid-19 razmere, bo omogočeno tudi delno virtualno delo.

Rok za prijavo: 28. februar 2022.

Več informacij in navodila za prijavo.

Prijavni obrazec.

Kontaktna oseba na UL: ga. Helena Deršek-Štuhec (T.: +386 1 241 85 92; e-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.)