Spoštovana študentka, spoštovani študent.

Veseli nas, da ste se odločili za študij na Zdravstveni fakulteti, na fakulteti z najdaljšo tradicijo izobraževanja na področju zdravstva v Sloveniji. Obljubimo vam, da se bomo vsak dan trudili, da vam predamo svoje znanje in da vas usposobimo za opravljanje plemenitega zdravstvenega poklica. Prepričani smo, da boste z znanjem, ki ga boste pridobili v času študija na naši fakulteti, nekoč odlično opravljali svoje delo.

Objavljamo razpored sprejema brucev, ki bo na Zdravstveni fakulteti potekal v petek, 1. 10. 2021.

Prireditev Pozdrav brucem Univerze v Ljubljani bo letos potekala prek spleta v petek, 1. oktobra 2021, s pričetkom ob 17.uri.

Želimo vam prijeten začetek novega študijskega leta!