Kaj je POPR?

POPR je Portal Osebnega in Profesionalnega Razvoja, v katerem lahko študenti Univerze v Ljubljani na enem mestu najdete številna izobraževanja za nadgradnjo zaposlitvenih spretnosti in znanj, karierne priložnosti in možnosti individualnega svetovanja. S ponudbo različnih dejavnosti, do katerih dostopate v POPR-u, vam Karierni centri UL pomagamo na poti priprave na kariero.

Zakaj vam POPR koristi?

Kot študenti UL lahko v njem:
- pregledujete dogodke, ki vam omogočajo nadgradnjo znanj in zaposlitvenih spretnosti, in se nanje enostavno prijavite,
- se prijavite na športne dejavnosti Centra za obštudijsko dejavnost,
- se enostavno naročite na individualna svetovanja pri svoji karierni svetovalki ali svetovalcu,
- se vključite v različne karierne potke, ki združujejo dejavnosti glede na posamezna zanimanja,
- brskate po objavljenih študentskih delih, prostih delovnih mestih in drugih priložnostih organizacij,
- pošljete svoj CV v komentar karierni svetovalki ali svetovalcu,
- beležite svoje dejavnosti, kar lahko vključite v CV,
- se prijavite na obvestila o dogodkih in zaposlitvenih možnostih.

Začinite si študij in kariero s POPR-om!

Kako se vpišete v POPR?

- Kot študent UL se prijavite s svojo veljavno digitalno identiteto UL (preko menija Študenti).
- Kot študent UL brez trenutnega statusa ali študent na Erasmus izmenjavi, se vpišete preko menija Študenti UL brez trenutnega statusa.
- Ostale skupine (zaposleni UL, alumni UL, dijaki, ostali) sledite registracijskemu postopku za vsako skupino.

Imate vprašanje?

Preverite, če smo nanj odgovorili v Pogostih vprašanjih in odgovorih.
Video navodila za prijavo in uporabo POPR-a so na voljo na Youtubu – TUKAJ.