Rektor Univerze v Ljubljani, prof. dr. Gregor Majdič, je v preteklem tednu prek spleta podelil priznanja Univerze v Ljubljani za leto 2021.

Na uspehe Univerze v Ljubljani smo izjemno ponosni, še bolj pa smo ponosni na tiste prejemnike priznanj, ki prihajajo z naše fakultete.

Dr. Franja Prosenc, prof. dr. Tjaša Griessler Bulc, doc. dr. Darja Istenič in dr. David Škufca so skupaj s prof. dr. Ester Heath (Institut Jožef Stefan) in dr. Gianluigi Buttiglieri (Katalonski inštitut za raziskave voda – ICRA) prejemniki nagrade za enega najodličnejših raziskovalnih dosežkov Univerze v Ljubljani.

Izr. prof. dr. Janez Žibert, asist. dr. Žiga Zaplotnik, dr. Zarja Muršič, prof. dr. Maja Pohar Perme (ekipa sledilnika COVID-19) so prejemniki Zlate plakete Univerze v Ljubljani za izjemne zasluge skupini.

Iskrene čestitke vsem prejemnikom priznanj!