Evropska noč raziskovalcev je vseevropski projekt Evropske komisije, ki želi predstaviti poklic raziskovalca širši javnosti, še posebej mladim, ki se za svojo karierno pot šele odločajo. Že tretje leto zapored ga je uspešno pridobila tudi Univerza v Ljubljani.

Projekt tudi letos koordinira Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani pod skupnim naslovom Humanistika, to si ti! Že v jesenskem času se bo zvrstilo veliko dogodkov, glavna prireditev s pestrim dogajanjem in številnimi aktivnostmi pa bo v petek, 27. novembra 2020.

Več informacij