Prosimo poskrbite, da je na strani omogočen JavaScript, ki poganja dodatek za dostopnost. Na dogodku »Izzivi v tujini« do ključnih informacij o študijskih izmenjavah in praksi v tujini

Karierni centri Univerze v Ljubljani vabijo vse študente, ki jih zanima mednarodna mobilnost, na dogodek Izzivi v tujini.

Na dogodku boste prejeli ključne informacije za pripravo na študijsko izmenjavo ali prakso v tujini:
- informacije o vrstah mobilnosti in preteklih izkušnjah študentov,
- možnosti štipendij,
- priložnosti za delovne izkušnje v tujini.

Predstavitve v okviru dogodka bodo potekale 12. in 13. 10. 2022 ob 14. uri na Fakulteto za družbene vede UL.

Možnost prijave

Vljudno vabljeni!