Prosimo poskrbite, da je na strani omogočen JavaScript, ki poganja dodatek za dostopnost. Poletna šola Venice International University »The Age Criterion in the Allocation of Limited Resources During a Pandemic 2021«

Konzorcij univerz - Venice International University (VIU), s sedežem v Benetkah, bo v času med 14. in 18. 6. 2021 organiziral poletno šolo z naslovom »The Age Criterion in the Allocation of Limited Resources During a Pandemic 2021«.

Poletna šola je namenjena dodiplomskim, podiplomskim in podoktorskim študentom s področja filozofije, političnih ved, sociologije, ekonomije, statistike, medicine in farmacije.

Rok za prijavo: 10. april 2021.

Brošura.

Prijavni obrazec.