Obveščamo vas, da Tampere University (Finska) tudi letos organizira poletno šolo, ki bo potekala med 2. in 13. avgustom 2021, tokrat v celoti preko spleta.

Poletna šola je odlična priložnost za študente in diplomante z vsega sveta, da se iz lastnega doma udeležijo mednarodnih spletnih predavanj. Udeleženci se lahko udeležijo enega ali dveh različnih predavanj in v poletni šoli pridobijo do 10 kreditnih točk (ECTS).

Izvedeni predmeti bodo iz naslednjih študijskih področij:
- arhitektura,
- poslovni management,
- komunikacije in računalništvo,
- izobraževanje,
- zdravstvene vede,
- finščina in angleščina,
- družbene vede.

Podrobne informacije

Prijave so odprte od 1. aprila do 7. junija 2021.

Video predstavitev

Brošura