Izbira poklica spada med najpomembnejše odločitve v posameznikovem življenju. Izbira študija se prične iz osebnostnih lastnosti in sposobnosti, nadaljuje pa z informacijami o študijskih programih.

Pripravili smo predstavitve sedmih visokošolskih strokovnih in enega univerzitetnega študijskega programa, ki potekajo na Zdravstveni fakulteti Univerze v Ljubljani. Pedagoški proces se odvija na fakulteti, praktično usposabljanje pa tudi na drugih lokacijah po Sloveniji.

Na Informativnih dnevih vas bodo sprejeli zaposleni na fakulteti in vam predstavili študijske programe, vpisne pogoje, izvedbo študija ter vas popeljali po fakulteti.

Vabimo vas, da se nam pridružite na letošnjih informativnih dnevih in nas spoznate v živo:
v petek, 16. februarja 2024, ob 10. uri in ob 15. uri,
- v soboto, 17. februarja 2024, ob 10. uri.

po naslednjem razporedu.

Predstavitev študijskih programov: