Odmakniti se, da bi se v polnosti vrnili

Po treh serijah uspelih delavnic na temo čuječnosti vas ponovno vabimo v svojo sredino.

- Si želite nekoliko ustaviti hitri tempo na delovnem mestu?
- Si želite, da bi manj pogosto reagirali samodejno, ne da bi zavestno razmislili?
- Opažate, da včasih pozabljate na svoje - in počutje sodelavcev ter tistih, za katere ste odgovorni?
- Si želite ostati sredi delovnega dogajanja, hkrati pa videti službene stvari s širšega zornega kota?
- Opažate pri pacientih, sodelavcih in vaših bližnjih nemir, tesnobo, nesprejemanje – pa si želite vedeti, kaj lahko storite zanje - in ostati osrediščeni?
- Želite sodelovati pri ustvarjanju okolja z bolj čuječim zavedanjem?

ČUJEČNOST pomeni, da ohranjamo svojo pozornosti v sedanjem trenutku.

Sredi vsakdanjega službenega ali domačega dogajanja smo prisotni odprto, z radovednostjo - in brez presojanja.
Zavedamo se, kje je naša pozornost, kdaj odplava - in jo brez pretiranega truda pripeljemo nazaj.

Če si želite intenzivneje seznaniti s tehniko Čuječnosti, smo za vas pripravili enodnevni odmik.
Skupaj bomo učili tehnik čuječnosti, se pogovarjali v skupini, poslušali predavanje in skupaj pripravili obrok.

UL ZF | Center Terra Anima, Radomlje

Kdaj:
Sobota, 10. september 2022 od 9. do 18. ure.
Kje:

Center Terra anima, Radomlje.

Potek delavnice bo skladen z zdravstvenimi priporočili NIJZ.
UL ZF | prof. dr. Borut Škodlar
S kom:
Delavnice bo vodil prof. dr. Borut Škodlar, psihiater in psihoterapevt, predavatelj na Medicinski in Zdravstveni fakulteti v Ljubljani, zaposlen na Univerzitetni psihiatrični kliniki Ljubljana.

S področja čuječnosti, ki jo prakticira že več kot 30 let, je organiziral vrsto izobraževanj in seminarjev ter to vrsto terapije redno aplicira pri pacientih.

Med pandemijo Covid-a je na RTV Ljubljana vodil oddaje Samoumiritev

Za koga?
Izobraževanje je namenjeno zdravstvenim delavcem, vabljeni pa so tudi ostali, ki si želijo v življenju manj stresa in več umirjene, jasne učinkovitosti.

Kotizacija in prijava
Kotizacija znaša 100 EUR z DDV in vključuje izvedbo, hrano, najem prostora, gradivo ter potrdilo o udeležbi.

Vsebina delavnice je v pridobivanju licenčnih točk ZZBNS
Število udeležencev je omejeno.

Vljudno vabljeni!